Як оплатити замовлення

Оплата в магазині https://xcore.com.ua/ може бути здійснена кількома способами. Покупець може вибрати будь-який спосіб, який йому більш зручний. Оплата за товар здійснюється виключно у національній валюті - "гривня" .

Варіанти оплати:

Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard (еквайринг MonoPay).

Ви оплачуєте покупку онлайн своєю карткою через платіжну систему MonoPay. Для здійснення оплати потрібно ввести номер картки, строк дії та код CVV. Додаткова комісія при оплаті цим способом відсутня.

Післяплата

Товар оплачується покупцем при отриманні посилки у відділенні поштового оператора або на нашому складі при самовивозі.  Додаткова комісія при оплаті цим способом становить 2% + 20грн для Нової Пошти, та 2% +10грн для Укрпошти, при виборі доставки Самовивіз – комісія відсутня. Якщо товар відправлено поштовою службою, то в разі відмови від отримання посилки доставку оплачує покупець. В разі відмови покупця від отримання посилки через дефекти товару доставку оплачуємо ми.

Онлайн оплата на IBAN рахунок

Покупець оплачує товар зі своєї картки або поточного рахунку шляхом перерахування коштів на IBAN рахунок продавця за реквізитами.

Реквізити для оплати:

Отримувач: ФОП Радейко Ігор Володимирович
IBAN: UA303220010000026002330117741
ІПН/ЄДРПОУ: 3153605339
Банк отримувач: Акціонерне товариство УНІВЕРСАЛ БАНК
МФО: 322001
ОКПО банку: 21133352

Додаткова комісія при оплаті цим способом відсутня.