Електровелонабори

Сортування:
Акумулятор для електровелосипеду Battery Li-ion 48В/17.5AH
Закінчився
Акумулятор для електровелосипеду Battery Li-ion 52V/16AH
Закінчився
Електровелонабори

Вітаємо у захоплюючій категорії "Електровелонабір для велосипеда" в магазині XCore! Тут ти знайдеш всі необхідні компоненти для трансформації свого улюбленого велосипеда в потужний електровелосипед! Вперед, додай електричного драйву до свого катання та здійсни безліч захоплюючих подорожей!

?? Електричний драйв для кожного: З нашими електровелонаборами, будь-який велосипед може стати електричним! Незалежно від моделі і розміру твого двоколісного друга, ми маємо все, що потрібно для зміни його у потужного електровелосипеда.

???? Все, що тобі потрібно: Наші набори містять все необхідне обладнання - електродвигуни, батареї, регулятори, датчики швидкості, гальма і багато іншого. Тобі залишається лише зібрати цей пазл для створення ідеального електровелосипеда!

????‍>? Експериментуй та налаштовуй: Наші набори дають можливість творити свою унікальну версію електровелосипеда. Ти можеш експериментувати з налаштуваннями, підлаштовувати електродвигун під свої потреби та насолоджуватись максимальним комфортом та динамікою!

???? Проста установка: Наші набори легкі у встановленні, тому ти швидко та легко зможеш перетворити свій велосипед у майстерню технологічних можливостей!

З електровелонаборами від XCore, ніщо не зупинить твої катання! Зміни свій велосипед на краще, додай електричного драйву та насолоджуйся новими пригодами на дорозі. Придбай електровелонабір від XCore і зроби свої катання ще крутіше та захоплюючіше! ????‍>???